روتاری روغنی


این پمپ ها با به دام انداختن مقدار مشخصی از گاز و تخلیه آن در یک فرایند تکراری و مداوم خلاء ایجاد میکند .روتاری روغنی  با توجه به طراحی آسان و دسترسی راحت به قطعات و عدم نیاز به سرویس های کوتاه مدت از جمله پمپ های موثر در ایجاد خلا  روغنی حدود 10به توان4 - میلی بار می باشد
این پمپ با قدرت های مکندگی و خلاءنهایی مختلف قابل استفاده درتمامی صنایع است که به علت دارابودن مدار بسته روغن خنک شوندگی از طریق هوا و فیلتر جدا کننده روغن از هوا دارای خروجی تمیز و بدون روغن و دود است و آلودگی محیطی ندارد .
از محاسن این پمپ میتوان به سرویس راحت ( تعویض دوره روغن و فیلتر ) اشاره کرد که به همین دلیل  در صنایع مختلف ایران بیشتر از این نوع پمپ استفاده میشود .
از کاربرد پمپ روتاری روغنی در صنایع مختلف از جمله شرکت های دارو سازی ،صنایع تصفیه روغن ،سیستم های شیردوشی ، صنایع غذایی ، الکترونیک ، نانو تکنولوژی و... اشاره نمود .

پمپ وکیوم روتاری روغنی   پمپ وکیوم روتاری روغنی پمپ وکیوم روتاری روغنی

پمپ وکیوم روتاری روغنی پمپ وکیوم روتاری روغنی پمپ وکیوم روتاری روغنی

 

              

صنایع وکیوم سبلان با بیش از یک دهه تجربه در زمینه ساخت ،فروش ، تعمیر و بازسازی پمپ های وکیوم ، بوستر وکیوم ، بلوئر روتس ،پمپ روتاری روغنی و خشک و با کارگاهی مجهز به بروز ترین ماشین آلات روز دنیا (CNC- NC,..)آمادگی ارایه خدمات سرویس و نگهداری سیستم های وکیوم و پکیج و پمپ های وکیوم (کلیه برند های جهانی ) را با یک سال گارانتی و تست در حضور مشتری را با کمترین اجرت دارد.

ادامه مطلب...